קורס הכנה לאחר הלידה ולהורות

הכנה לאחר לידה מקיפה את הנושאים על הטיפול בניובורן ובעצמכם.  תכירו את שפת התינוקות דנסטן ותלמדו מה הבכי של התינוק/ת סמן ותבינו את המשמעויות של הטרימסטר הרביעי. תקבלו טיפים מעולים להתמודדות עם הגזים. וידע מתי ולמה חשוב להשכיב תינוק על הבטן. נעבור יחד עם אחות מוסמכת ורופאת ילדים של כללית על שגרת הטיפולים הרפואיים בשנה הראשונה – חיסונים, בדיקות ומעקבי גדילה. כמו גם התמודדות עם מחלות שכיחות, חום שעולה ועוד.

הכנה לאחר לידה מכקיפה את הנושאים על הטיפול בניובורן ובעצמכם.  תכירו את שפת התינוקות דנסטן ותלמדו מה הבכי של התינוק/ת סמן ותבינו את המשמעויות של הטרימסטר הרביעי. תקבלו טיפים מעולים להתמודדות עם הגזים. וידע מתי ולמה חשוב להשכיב תינוק על הבטן. נעבור יחד עם אחות מוסמכת ורופאת ילדים של כללית על שגרת הטיפולים הרפואיים בשנה הראשונה – חיסונים, בדיקות ומעקבי גדילה. כמו גם התמודדות עם מחלות שכיחות, חום שעולה ועוד. 

תקבלו הסבר מה מתרחש בגוף ובנפש בתקופת משכב לידה, החלמת לידה. והסבר על רצפת האגן כולל מתי אפשר להתחיל לשקם אותה ואיך (מיד אחרי הלידה!). מידע מקיף על מתי חוזרים לשגרת הכושר והסקס. ואיך מאבחנים ומתמודדים עם דיכאון אחרי לידה? (שיכול להופיע אגב גם אחרי לידה שניה או שלישית ויכול להופיע גם אצל בן הזוג). פרק שלם מוקדש לזוגיות אחרי הלידה, השינויים הכבירים והרומנטיקה החדשה. גם מדריך מלא למעבר למוצקים יש פה ומפגש עם מרפאה בעיסוק שמדברת על ויסות חושי ולבסוף טיפים לבחירת גן או מטפלת ומה לעשות עם הזמן ״הפנוי״ שלכם. כלומר מה לעשות קודם. והכרות עם המושג אימון הורים ולמה הוא חשוב לנו עוד לפני שמתחילות בעיות – ״להיות הורה בנאי ולא הורה כבאי״. וכבונוס יש גם פרק על שופינג-  סקירה מלאה של מה צריך ובאיזה שלב. 

כל המידע הזה נמצא בחלק השני של הקורס – בשמונה פרקים מרגשים ומעניינים על איך מטפלים בניובורן ובעצמכם. אתן/ם עדיין כאן? אני כבר מחכה לכם שם. 

לא נרשם

קורס Includes

  • 8 שיעורים